Чехія вдвічі збільшила кількість робочих місць для українців

9 лютого 2017, 08:44
Уряд Чехії ухвалив рішення удвічі збільшити кількість українців, які можуть бути запрошені на роботу чеськими підприємствами

Як пише Радіо Свобода, міністр закордонних справ Чехії Лубомир Заоралек зазначив, що квота зросте з нинішніх 3,8 тис. чоловік ще приблизно на таку ж кількість.

Також буде збільшено і кількість працівників у генеральному консульстві Чехії у Львові і в Міністерстві внутрішніх справ Чехії, які займаються оформленням працевлаштування українців.

Відео дня

Таким чином, чеська урядова програма з працевлаштування українців, яка була прийнята ще восени минулого року, набула реальних обрисів.

Відзначається, що успіхи економіки останніх років дозволили чехам значно розширити свою економічну міць, а це означає і зростання потреби у новій робочій силі. З підвищенням рівня життя в Чехії також дуже відчутним став брак працівників середньої і нижчої ланки.

Не зайнятими на чеському ринку праці є 130 тис. робочих місць, більше всього потрібні електрозварники, кухарі, електромонтери, кранівники, різноробочі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X