Центренерго спробують ще раз приватизувати в квітні

28 березня 2019, 18:37

Центренерго буде повторно виставлено на конкурс з продажу в квітні, заявив голова ФДМУ

Фонд державного майна разом з інвестиційним радником Ernst & Young продовжує роботу з підготовки Центренерго до продажу. Плани щодо приватизації цього активу незмінні, і в квітні Центренерго буде повторно виставлено на конкурс. Про це у Facebook повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Відео дня

Він додав, що 28 березня урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності погодив проект розпорядження КМУ про затвердження планів розміщення акцій підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Йдеться про продовження строку розміщення акцій публічного акціонерного товариства Центренерго до 30 вересня цього року.

"Очікую, що на найближчому засіданні Уряду дане питання буде проголосоване", - відзначив Трубаров.

Як повідомлялося, 13 грудня 2018 року не відбувся конкурс з продажу державного пакета акцій енергогенеруючої компанії Центренерго через те, що до аукціону не були допущені всі учасники. Стартову ціну продажу 78,2% акцій Центренерго оцінили в 5,98 млрд грн.

Центренерго - найбільша енергогенеруюча держкомпанія. 78,3% акцій належить Фонду держмайна. Експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС сумарною потужністю 7660 МВт (близько 14% від всеукраїнського показника).

Приватизація Центренерго є одним з ключових умов переговорів з МВФ, але процес затягується з 2015-го. За підсумками минулого року компанія в 5 разів збільшила чистий прибуток - до 1,9 млрд грн. Активи на кінець 2017 року перевищили 10 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X