Страх і ненависть корпорацій. Як бюрократія вбиває ідеї — найцікавіші фрагменти бізнес-бестселера Людинократія

6 червня 2021, 10:10
НВ Преміум

Головною проблемою розвитку компаній і досягнення ними високих результатів є бюрократія, здатна покласти на полицю найінноваційніші ідеї, — журнал НВ представляє бізнес-бестселер авторства ідеологів корпоративного світу.

Б ути повільним у сучасному світі — необґрунтована розкіш. Багато компаній досі залишаються повільними через гігантську бюрократію. Як таким компаніям стати швидкими, креативними і гнучкими? Як створити іншу бізнес-модель — децентралізованої людиноцентричної організації?

Відео дня

Відповідям на ці запитання присвятили свої час і досвід впливові бізнес-ідеологи — Ґері Гемел, викладач Лондонської школи економіки, і Мікеле Заніні, співзасновник міжнародної консалтингової компанії Managemet Lab. У книзі Humanocracy: Creating Organizations as Amazing as the People Inside Them, яка в українському перекладі (Людинократія: створення компаній, у яких люди понад усе) вийшла у видавництві Лабораторія, автори пропонують нову модель організації корпоративних процесів, зосереджену на людині, здатну чуйно вловлювати і реагувати на зміни у зовнішньому світі, яка формує почуття причетності до компанії у всіх її співробітників.

НВ обрав кілька яскравих цитат із книги, яка вже стала бізнес-бестселером і відзначена впливовим американським діловим виданням The Wall Street Journal.

НВ
Фото: НВ

«Бюрократичні організації дуже інертні. Вони пригнічують бойовий дух людини. В умовах бюрократії повноваження ініціювати будь-які зміни мають лише кілька керівників. А якщо ці керівники демонструють зарозумілість, організація починає гальмувати.

У такій атмосфері глибинні зміни зазвичай відбуваються із запізненням і нагадують конвульсії. Бюрократія боїться інновацій. Вона уникає будь-яких ризиків і ніяк не мотивує тих, хто хоче змінити стан речей. У бюрократичній організації небезпечно бути не такими, як усі.

А найгірше те, що бюрократія трощить людські душі. Позбавлені будь-якого впливу, працівники стають байдужими до своєї роботи. Свою ініціативність і творчість вони залишають удома".

«Візьмемо, наприклад, Atlas — один із чотирьох дослідницьких проєктів, що стоять за Великим адронним колайдером. У ньому працюють понад 3 тис. учених із 180 різних установ. Atlas запустили у 1992 році, щоб спробувати розкрити глибинні таємниці Всесвіту. Для цього команда Atlas сконструювала одну з найскладніших машин у історії людства — детектор частинок висотою 45 м і довжиною 25 м. Він має понад 10 млрд деталей, які потрібно було скласти докупи глибоко під спокійним швейцарським селищем <...>.

Показати ще новини
Радіо НВ
X