Звільнила місце. Буславець йде з посади заступника міністра енергетики

21 грудня 2020, 18:28

Колишня т.в.о. голови Міненерго Ольга Буславець написала заяву про звільнення з посади першого заступника міністра енергетики.

Відповідний пост і фото заяви Буславець опублікувала в своєму Facebook.

"Прийняла таке рішення. Наразі коментарів щодо причин та подальших планів не буде. Але далі обов'язково буде", - написала Буславець.

Відео дня

Нагадаємо, що 20 листопада Буславець звільнили від тимчасового виконання обов'язків Міністра енергетики. Однак, вона залишилась у відомстві на посаді першого заступника міністра.

З посиланням на джерела на енергоринку повідомлялося, що рішення про звільнення Буславец було прийнято в Офісі президента . Причиною звільнення нібито стали проблеми, що накопичилися на ринку електроенергії, і активізація різних сфер впливу.

17 грудня Верховна Рада не змогла призначити новим міністром енергетики колишнього топменеджера Нафтогазу Юрія Вітренка. Його кандидатуру не підтримав профільний комітет .

Однак, глава фракції Слуга народу Давид Арахамія говорив, що інших кандидатів на посаду міністра енергетики, крім Юрія Вітренка, немає, і в січні Рада розгляне його кандидатуру повторно.

У понеділок, 21 грудня стало відомо, що Вітренко подав декларацію на пост заступника голови Міненерго.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X