Британія хоче приєднатися до однієї з найбільших в світі зон вільної торгівлі

1 лютого 2021, 17:27

1 лютого Великобританія офіційно поінформувала 11 країн-членів «Всеохоплюючої і прогресивної угоди для Транстихоокеанського партнерства» (CPTPP) про намір вступити в торговий блок.

Про це написала в Twitter міністр торгівлі Британії Ліз Трусс.

Вона зазначила, що членство в CPTPP полегшить доступ на ринки деяких з найбільш швидкозростаючих економік світу, дозволить створити нові робочі місця в Великобританії і поліпшити глобальну торговельну систему.

Відео дня

«Ми стоїмо на початку черги і з нетерпінням чекаємо початку офіційних переговорів у найближчі місяці», - зазначила міністр.

У британському уряді підкреслили, що Британія подала заявку на приєднання до CPTPP через рік після виходу з Євросоюзу, який також є одним з найбільших торгових блоків в світі.

CPTPP було створено після того як в січні 2017 року тодішній президент США Дональд Трамп підписав указ про вихід США з Транстихоокеанського партнерства. У CPTPP входять Австралія, Бруней, В'єтнам, Канада, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Сінгапур, Чилі та Японія. У країнах-членах блоку проживає близько 500 млн осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X