Brexit поставить під загрозу "відкрите небо" для України- Омелян

24 червня 2016, 12:25
Можливий вихід Великобританії з Європейського Союзу може ускладнити процес запровадження спільного авіаційного простору між Україною та ЄС через суперечки навколо аеропорту Гібралтару, вважає міністр інфраструктури Володимир Омелян

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми будемо виходити з того, яким буде остаточне рішення щодо референдуму в Великобританії. І сьогоднішня заява Д. Кемерона про те, що новий уряд повинен вести нові переговори - це не кращий варіант. Нам залишається позиція Іспанії, яка вважає Гібралтар своєю територією. Я б сказав, що це дещо ускладнює ситуацію", - сказав міністр журналістам перед засіданням уряду в п'ятницю.

Відео дня

Міністр також додав, що питання САП з ЄС продовжує обговорюватися. Кожна зустріч з представниками ЄС починається з Відкритого неба.

"Вони розуміють, що м'яч на їхньому боці", - резюмував Омелян.

Україна і ЄС вже кілька разів відкладали підписання угоду про спільний авіапростір (про Відкрите небо). Офіційною причиною затримки є неузгодженість позицій Іспанії і Великобританії по формулюванню в цій угоді статті про територіальне застосування у частині аеропорту Гібралтар.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Великобританія проголосувала за вихід з ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X