Brexit коштуватиме британцям 300 мільярдів євро - ЗМІ

26 червня 2016, 01:51
Керівник економічного відділу фонду Бертельсмана (Німецький економічний інститут) Андреас Есслер заявив, що фахівці організації, яку він представляє, зробили попередні підрахунки фінансових втрат, які Великобританія понесе після виходу з Європейського союзу


Згідно з підрахунками, до 2030 року втрати економіки Британії складуть близько 300 мільярдів євро, передає DW.

На думку експертів, Brexit може призвести до того, що інвестиції в країну будуть скорочені, а європейські партнери будуть розглядати Британію як менш привабливу країну для ведення бізнесу.

Відео дня

У той же час, втрати німецького бізнесу можуть скласти 55 мільярдів євро. Незважаючи на це, у фонді закликали "не йти на поступки Великобританії", оскільки це може спровокувати небажані процеси всередині ЄС.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала уряд Великобританії повідомити про подальші кроки в рамках процесу виходу країни зі складу Євросоюзу (Brexit).

Раніше НВ повідомляло, що Ангела Меркель назвала Brexit переломним моментом для Європи. З її слів, Німеччина дуже зацікавлена в тому, щоб об'єднання Європи увінчалося успіхом.

23 червня відбувся референдум, на якому британці вирішували, чи залишатися їхній країні в складі ЄС. За підсумками підрахунку голосів, оприлюдненими британським Центрвиборчкомом у п'ятницю вранці, 52% тих, хто взяв участь у референдумі проголосували за вихід Великобританії з Євросоюзу, 48% виступили за членство в ЄС.

Усі подробиці про вихід Великобританії зі складу ЄС читайте у спецтемі НВ Brexit: Велика Британія виходить з ЄС

Показати ще новини
Радіо NV
X