«Правило різноманітності». Nasdaq вимагатиме від лістингових компаній дотримуватися квоти для жінок і меншин у керівництві

2 грудня 2020, 11:12

Компанія Nasdaq Inc., що володіє біржою Nasdaq у США, зажадає від компаній, які лістингуються на біржі, включати до рад директорів жінок і людей різної расової приналежності чи сексуальної орієнтації.

Цей крок, названий «правилом різноманітності», може викликати зміни в сотнях компаній, пише The Wall Street Journal.

Біржовий оператор направив до Комісії з цінних паперів і бірж США пропозицію, згідно з якою компанії, які котируються на біржі, повинні мати в радах директорів хоча б одну жінку і одного директора від недостатньо представлених меншин, або ж лесбіянку, гея, бісексуала, трансгендера.

Відео дня

У заяві зазначають, що «недостатньо представлена меншість» — це людина, яка зараховує себе до таких груп як: афроамериканці, іспаномовні, латиноамериканці, азіати, корінні жителі Америки, Аляски, Гавайських островів або островів Тихого океану. А також ті, хто відносять себе до двох і більше рас або етнічних груп.

Іноземні або невеликі компанії можуть включати до ради директорів двох жінок.

Компанії, які не відповідають стандарту, повинні будуть давати пояснення з цього приводу.

Даний план — не перша спроба Уолл-стріт боротися з переважанням білих і чоловіків у правліннях компаній, пише видання, проте ініціатива Nasdaq може мати набагато більші наслідки, ніж попередні. Адже вона встановить правила для понад 3 тис. компаній із лістингом на біржі, і потенційно ті, хто не буде відповідати вимогам, можуть бути виключені з лістингу.

Якщо Комісія схвалить пропозицію, компанії повинні будуть протягом року розкрити необхідну інформацію про склади рад директорів. Терміни виконання вимог різноманітності будуть залежати від рівня лістингу компанії.

CEO Nasdaq Адена Фрідман заявила, що ці правила допоможуть просунути інклюзивне представництво в корпоративному керівництві. Nasdaq також наводить як приклад численні дослідження, які показали, що більша різноманітність у радах директорів сприяє поліпшенню корпоративного управління і фінансових показників.

Як повідомлялося, раніше коаліційний уряд ФРН погодив законопроект про обов’язкову квоту для жінок у вищих керівних органах публічних компаній країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X