Бориспіль дасть 75-відсоткову знижку новим авіакомпаніям

16 лютого 2017, 14:02
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Найбільший український аеропорт Бориспіль робить вигідну пропозицію новим авіакомпаніям

Про це НВ Бізнес повідомив в.о. генерального директора аеропорту Бориспіль Євген Дихне. "Будь-яка авіакомпанія, почне виконувати новий маршрут відповідно до умов положення, отримає вже в перший рік польотів знижку в розмірі 75%", - говорить він.

Відео дня

За його словами, аеропортовий збір окремою графою прописується в квитку, тому можна легко порахувати, наскільки дана система дозволить знизити вартість квитка.

Крім цього, система стимулювання для авіакомпаній, яку пропонує аеропорт для розгляду ринку як раз і є переглядом аеропортових зборів. Вона спрямована на авіакомпанії розвиваючі нові маршрути, які забезпечують значний обсяг пасажирських перевезень, і для компаній привозять транзитних пасажирів. За словами Дихне, тільки в цьому році, за показником забезпечення обсягів пасажирських перевезень, вже п'ять авіакомпаній зможе отримати відповідні знижки. Це такі компанія як Lufthansa, Turkish, KLM і інші. "Авіаперевізники підтримали ініціативу аеропорту, узгодили систему стимулювання і запропонували якомога швидше ввести її в дію", - констатує Дихне.

Нагадаємо, аеропорт Бориспіль хоче ввести понижуючі коефіцієнти до аеропортовим зборів при виконанні регулярних польотів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X