Болгарський трейдер подав в суд на російський Газпром

7 квітня 2016, 19:35
Болгарська компанія Overgas подала до суду на Газпром через припинення постачання російського газу, повідомляє Прайм з посиланням на болгарське агентство Novinite

Як відомо, російський газовий гігант припинив постачання блакитного палива компанії 1 січня 2016 року. Поставки були припинені, незважаючи на те, що між компаніями укладений довгостроковий контракт до 2019 року.

Відео дня

Тепер Overgas з 1 січня 2016 року закуповує газ у болгарської державної компанії Булгаргаз, йдеться в повідомленні.

У статті наголошується, що в листопаді 2012 року Газпром-експорт та Булгаргаз підписали довгостроковий контракт на поставку газу обсягом до 2,9 мільярда кубометрів на рік.

Контракт передбачає постачання природного газу з Росії до Болгарії з 1 січня 2013 року і закінчує свою дію 31 грудня 2022 року. Тоді ж Газпром експорт і Overgas продовжили термін дії існуючого контракту на поставку газу в Болгарію до кінця першого кварталу 2015 року з річним обсягом до 400 мільйонів кубів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України звернувся до Антимонопольного комітету з проханням розпочати розслідування щодо російського ВАТ Газпром, який діє на неконкурентних засадах.

За підсумками розслідування Антимонопольного комітету України проти Газпрому було встановлено, що російський газовий гігант займає монопольне становище на ринку послуг з транзиту природного газу територією України протягом 2009-2015 років постійно порушував умови контракту з НАК Нафтогаз України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X