Болат Назарбаєв заявив про намір купити 50% українського банку

10 травня 2016, 20:43
Болат Назарбаєв, чиє ім'я і прізвище збігаються з іменем і прізвищем брата президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, заявив про намір купити 50% акцій Євробанку

Про це йдеться в оголошенні в офіційному виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає Інтерфакс-Україна.

Болат Назарбаєв готовий придбати 63,335 млн акцій, зазначається в повідомленні.

Відео дня

Ще 50% акцій Євробанку має намір придбати Гульмира Сарсембаєва.

Власник і голова правління Банку (Київ), а також акціонером Євробанку Олександр Адарич у березні поточного року заявляв про плани консолідувати свої банківські активи, об'єднавши обидва банки, а також залучити іноземного інвестора.

Євробанк заснований у 2005 році. Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 жовтня 2015 року Євробанк займав 57-ме місце (1,634 млрд грн) серед 123 діючих у країні банків.

У 2014 році Болат Назарбаєв став власником 7,83% акцій казахстанського банку RBK. Як повідомляється на сайті банку, його акціонерами є ТОО Дирекція з управління майном Фонд-Інвест, єдиним засновником якого виступає приватний фонд Фонд першого президента Республіки Казахстан – лідера нації, і керівник групи казахстанських виробничих підприємств і гірничодобувних компаній SBS Group Фарід Люхудзяєв.

Показати ще новини
Радіо НВ
X