Партнер Коломойського. Боголюбов заявив, що звертався не за українським громадянством, а за посвідкою на проживання

24 червня 2019, 17:21

Геннадій Боголюбов отримав посвідку на проживання в Україні

Бізнес-партнер Ігоря Коломойського Геннадій Боголюбов заперечує, що звертався до Міграційної служби для відновлення свого українського громадянства, від якого раніше відмовився. Про це він повідомив в коментарі LB.ua.

Відео дня

Нагадаємо, раніше інформацію про бажання Боголюбова повернути українське громадянство повідомляло ZN.ua.

«Повна брехня! Сьогодні у мене є посвідка на постійне проживання в Україні - саме за нею я звертався до Міграційної служби», — сказав Боголюбов.

«Навесні 2017 року тодішній президент Порошенко подав до парламенту проект закону про недопущення подвійного громадянства, заявивши, що той, хто хоче мати українське, повинен відмовитися від інших. Я тоді перебував у Лондоні і пішов до нашого консульства, де дійсно написав відмову від українського громадянства, оскільки не хотів втрачати свої інші», — зазначив Боголюбов.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, громадянином якої країни він є, Боголюбов сказав, що сьогодні у нього є британський паспорт.

«Ситуація змінилася — новий президент сказав, що нас, українців, по всьому світу 65 мільйонів і закликав повертатися, щоб разом змінювати країну. У відповідь на його заклик я приїхав. Але, враховуючи, що у мене британські документи, перебувати на території України безвиїзно я можу лише 90 днів. Тому-то я і пішов до Міграційної служби, щоб попросити посвідку на постійне проживання — щоб відчувати себе спокійно і не брати до уваги дні», — додав він.

За словами Боголюбова, в Міграційної служби він зустрів журналіста Financial Times Романа Олеарчика, «якого я знаю багато років і який буквально отетерів, як мене побачив. Мабуть, думав, що я прийшов когось там корумпувати».

Бізнесмен вважає, що саме після цієї зустрічі в ЗМІ з’явилася інформація про спроби відновити українське громадянство.

«Насправді, я дійсно написав відмову від українського громадянства, але не 15 років тому, а навесні 2017 року. Влітку мене — згідно моєї заяви — його позбавили. Сьогодні, звичайно, я шкодую про цей вчинок. Проте, після звернення до Міграційної служби, мені видали дозвіл на постійне проживання в Україні, я отримав його в п’ятницю (21 червня, — ред.)», — резюмував Боголюбов, акцентувавши також, що поки за відновленням українського громадянства не звертався, але не виключає, що зробить це в майбутньому.

Як повідомлялося, Геннадій Боголюбов прибув з Ізраїлю в Україну в середині травня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X