Bloomberg: Росія рекордно збільшила покупку золота в очікуванні нових санкцій

23 серпня 2018, 11:15

Російський Центробанк різко збільшив обсяги покупки золота для поповнення золотовалютних запасів напередодні нових санкцій з боку США.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на дані Міжнародного валютного фонду.

Так, в липні Банк Росії придбав 26,1 тонни золота - максимальна кількість за місяць з листопаду 2017 року. Загальні запаси золота у Центробанку РФ в липні досягли 2 170 тонн. Ці запаси в кінці місяця оцінювалися в $77,4 млрд.

Відео дня

Примітно, що в квітні-травні Росія значно скоротила вкладення в американські державні папери. З огляду на це, пише Bloomberg, можна припустити, що Росія позбавляється від американських активів, вкладаючись в золото, щоб убезпечити себе в очікуванні нових, більш жорстких санкцій.

Нагадаємо, що 8 серпня, США оголосили про запровадження нових санкцій проти Росії наприкінці серпня, заявивши, що Москва порушила міжнародне право, застосувавши отруйну речовину Новачок у британському Солсбері. Обмеження торкнуться експорту до Росії, що пов'язаних з нацбезпекою електронних пристроїв подвійного призначення і їх компонентів. Це призвело до падіння рубля.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X