Unchain Fund зібрав понад $2 млн для гуманітарної допомоги Україні

4 березня 2022, 08:00

Кошти зібрані на основі криптовалют. Як отримати допомогу?

Глобальна кампанія зі збору коштів на основі криптовалюти Unchain Ukraine зібрала понад $2 млн гуманітарної допомоги Україні. Про це йдеться у прес-релізі Unchain Ukraine. Ініціативу запустили блокчейн активісти 25 лютого.

Відео дня

Головне завдання фонду – фінансова, гуманітарна допомога українцям, які постраждали на війні. Фонд надає кошти фізичним особам, волонтерам або організаціям, які допомагають сім'ям українців евакуюватись із зони бойових дій; закуповують їжу; медикаменти; пальне; засоби зв'язку та захисту. Фонд не спрямовує кошти на пряму закупівлю зброї.

Вже розподілено 1,6 млн. грн. між волонтерами.

Unchain Fund продовжує приймати заявки на отримання допомоги від українських громадських та волонтерських організацій та окремих волонтерів, медичних установ та державних органів. Заявку на отримання допомоги можна заповнити тут .

Фонд також надає персональну фінансову допомогу на закупівлю ліків, одягу, продуктів харчування або засобів захисту, які можна заповнити тут.

Ініціатива Unchain Ukraine об'єднала понад 1000 учасників у всьому світі.

Unchain Ukraine вже отримав підтримку та пожертвування від таких організацій та окремих людей, як NEAR Protocol, Pool Together, Stefan George, pet3rpan та ряд інших донорів.

На сайті Unchain Fund можуть робити пожертвування у криптовалюті люди з усього світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X