Блок Петра Порошенка має намір створити новий орган фінрозслідувань

23 лютого 2017, 15:10
Парламентська фракція Блок Петра Порошенка підготує і внесе на розгляд Верховної Ради проект закону про створення нового органу з питань фінансових розслідувань

Про це заявив представник цієї фракції, депутат Максим Курячий, передає Інтерфакс-Україна.

"Найближчим часом ми внесемо законопроект, який врегулює питання, невраховані при прийнятті проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу України (№0940)", - цитує парламентарія прес-служба партії Блок Петра Порошенка.

Відео дня

За словами Курячого, фракція БПП виступає за створення Державної служби фінансових розслідувань, яка повинна взяти на себе всі функції з розслідування економічних злочинів.

"В силу технічних помилок, що сталися під час голосування змін до держбюджету, з 1 січня 2017 року була скасована діяльність податкової міліції. Це означає, що всі працівники податкової міліції не отримають зарплату та де-юре не існують. Очевидно, що всі етапи скасування податкової міліції належить прописати в законі про створення Державної фінансової інспекції Міністерства фінансів", - додав заступник голови фракції партії Блок Петра Порошенка Сергій Березенко.

Показати ще новини
Радіо NV
X