Близько 70 авто і 29 вагонів затримано на кордоні з РФ – оперативний штаб

8 липня 2016, 18:18
За даними оперативного штабу реагування станом на 16:00 8 липня 2016 року на кордоні України з Російською Федерацією затримано 30 залізничних вагонів, які слідували в Казахстан і Киргизію

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Один з вагонів був відправлений зміненим маршрутом, інші 29 залишаються на кордоні.

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку України, також існують проблеми для українських вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону в пункті Редьки-Червоне.

Відео дня

Станом на 16:00 за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Червоне знаходяться близько 20 українських транспортних засобів і близько 50 транспортних засобів з реєстрацією інших країн. За останню добу п'ять українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні.

Автомобілі затримані у зв'язку з набранням чинності з 1 липня поточного року тимчасової заборони РФ на транзит українських товарів і на перевезення з третіх країн, які прямують через територію України в Казахстан, йдеться в повідомленні.

Згідно з документом, уряд РФ у разі звернення до нього урядів Казахстану або Киргизії вправі дозволити автомобільні і залізничні перевезення окремих вищевказаних товарів за умови дотримання порядку здійснення таких перевезень.

Нагадаємо, 4 липня перший віце-прем'єр міністр України Степан Кубів, під час погоджувальної ради Верховної Ради повідомив, що Україна планує ввести дзеркальні торговельні та транзитні санкції відносно Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X