Блекаут в Криму: Севастополь підрахував збитки підприємств

12 січня 2016, 17:33
В окупованому Росією Севастополі від блекаут і введеного режиму НС збитки промислових підприємств перевищили 200 млн рублів

Про це повідомив прес-секретар так званого губернатора Севастополя Кирило Москаленко, передають РИА Новости.

За його словами, збитки від блекауту севастопольські підприємства підрахували за розпорядженням "губернатора" Сергія Меняйло.

Відео дня

Москаленко додав, що збиток, який вже перевищив 200 млн рублів, буде компенсовано з федерального бюджету.

"На компенсацію претендують понад 40 підприємств міста. Питання про відшкодування збитків знаходиться на розгляді уряду РФ. Оскільки режим НС на півострові зберігається, сума збитку буде коригуватися", - уточнив він.

Раніше НВ повідомляло, що режим надзвичайної ситуації в Криму триватиме як мінімум до травня 2016 року.

Як заявляла віце-прем'єр окупаційного кримського уряду Євгена Бавикіна, блекаут коштував кримським підприємствам понад $12 млн.

У той же час так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що економіка півострова зазнала більших втрат, ніж було сказано Бавикіною.

Нагадаємо, подача електроенергії в Крим з материкової частини України була зупинена у ніч на 22 листопада 2015 року в результаті двох вибухів ЛЕП в Чаплинці Херсонської області.

У зв'язку з цим на півострові введений режим надзвичайної ситуації. Крим став забезпечуватися електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії.

2 грудня 2015 року в присутності президента Росії Володимира Путіна відбувся запуск першої нитки енергомосту з РФ в Криму, який повинен був зробити аннексированный півострів незалежним від поставок електроенергії з материкової України.

Однак російський енергоміст довелося ремонтувати через те, що він не витримував навантаження.

Показати ще новини
Радіо NV
X