Бюджетні кошти у валюті, стрибок автовиробництва та інші головні ділові новини дня

11 січня 2018, 20:21

ТОП головних новин бізнесу за 11 січня від НВ Бізнес.

Уряд дозволив тримати вільні гроші у валюті

Кабінет міністрів України у четвер, 11 січня, прийняв постанову, яка дозволяє розміщувати тимчасово вільні бюджетні кошти єдиного казначейського рахунку (ЄКР) на депозитних рахунках в іноземній валюті.

Відео дня

Це дозволить ефективніше використовувати кошти та мінімізувати ризики курсових коливань.

Дотепер бюджетні кошти було дозволено тримати лише у гривнях.

Український літак доставив запчастини для SpaceX у США

Літак АН-124 Руслан українського авіаконцерну Антонов перевіз частину головного обтічника ракети для компанії SpaceX у Флориду.

Літак подолав більше 3,6 км за чотири з половиною години.

Було важливим доставити деталі вчасно через можливі фінансові втрати.

Україна суттєво збільшила автовиробництво

У 2017 році в Україні автовиробництво зросло на 63,1% у порівнянні з 2016 роком. Так, було виготовлено 8586 автотранспортних засобів.

Виробництво легкових автомобілів збільшилося на 68,1% - до 7296 авто, автобусів - на 150,5% (804 одиниці). При цьому, виробництво комерційних автомобілів впало на 19,4% - до 486 авто.

Крім того, Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) у 2017 році збільшив виробництво легкових автомобілів у 2,9 рази, - до 1 151 авто у порівнянні з 2016 роком.

Суд заборонив юристам Приватбанку, НБУ і Мінфіну судитися з Коломойським

Таке рішення прийняв Київський районний суд Одеси.

Суд відкрив провадження за позовом Коломойського до НБУ, Міністерства фінансів, Приватбанку та інших компаній про захист честі і ділової репутації у січні 2018 року.

Приватбанку, НБУ та Мінфіну заборонено виконувати умови будь-яких укладених договорів, угод, контрактів, а також діяти у будь-яких інтересах Коломойського.

Канадська компанія побудувала в Україні сонячну електростанцію

Канадська компанія TIU побудувала сонячну електростанцію у Нікополі Дніпропетровської області. Її потужність становить 10,5 МВт.

Крім того, TIU планує побудувати ще чотири електростанції у Херсонській та Миколаївській областях до червня 2018 року. Їхня загальна вартість складе €80 млн.

Сумарна потужність електростанцій становитиме 80 МВт.

Такими були головні ділові новини четверга.

Показати ще новини
Радіо НВ
X