Бізнесу запропонували відстрочку мита та ПДВ на імпорт обладнання

1 грудня 2017, 14:35
Президент Петро Порошенко ініціює запровадження відстрочки для підприємств на сплату податку на додану вартість (ПДВ) при імпорті обладнання для модернізації, а також скасування відповідного мита

Про це глава держави заявив на зустрічі з представниками бізнес-спільноти, передає Інтерфакс-Україна.

Як пояснив президент, це буде сприяти підвищенню продуктивності праці, переоснащення виробництва на інноваційній основі та загалом підвищення ефективності ведення бізнесу.

Відео дня

"Відстрочити сплату ПДВ, скажімо, на 12 місяців в межах бюджетного року, виключно на імпорт обладнання", - сказав президент.

У свою чергу також присутній на зустрічі прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що дійсно, є можливість введення з 1 січня 2018 року розстрочки ПДВ, наприклад, терміном на 24 місяці на імпорт обладнання.

"Як сказав президент, ми введемо з 1 січня систему, яка дозволить ввести нам розстрочку по ввізного ПДВ на модернізацію українського обладнання, я думаю, що ми можемо це зробити в межах 24 місяців", - зазначив прем'єр.

Зазначимо, раніше Порошенко запропонував продовжити заборону на перевірки бізнесу. Глава держави заявив, що мораторій на перевірку державними органами малого і середнього бізнесу буде продовжено на наступний, 2018 рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X