Бізнесу спростять реєстрацію касових апаратів

1 червня 2018, 08:57

Кабінет міністрів може спростити реєстрацію касових апаратів. Крім того, з'явиться можливість використовувати різні гаджети в якості реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Таке рішення Кабмін може затвердити вже найближчому засіданні, повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк на зустрічі з представниками бізнесу 31 травня в Києві.

Відео дня

За його словами, на урядовому комітеті напередодні були схвалені два акти Мінфіну, які дозволять істотно спростити реєстрацію касових апаратів.

"Тільки заява, інших документів не знадобиться. Друге - дозволяється використовувати в якості касових апаратів інші гаджети - планшет або комп'ютер. На найближчому засіданні Кабмін може прийняти ці рішення, не бачу причин, чому немає", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що фахівці ДФС розробили модель портативного касового апарату.

Данилюк також повідомив про розроблені Мінфіном рішення, які дозволять перевести книги обліку розрахункових операцій в електронну форму. Також розробляється мобільний додаток, яке буде містити частину функціоналу електронного кабінету платника податків.

Крім того, міністр повідомив про підготовку законопроекту, яким передбачається видача ідентифікаційного коду одночасно з паспортом.

Нагадаємо, Кабмін підвищив поріг річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів і послуг, які можна проводити без застосування реєстратора розрахункових операцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X