Бізнес майже вичерпав квоти дозволів на автоперевезення через кордон з Польщею — EBA

12 серпня 2019, 14:30

Станом на початок серпня українські підприємці майже вичерпали квоти дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом у напрямку Польщі.

Про це йдеться в заяві Європейської Бізнес Асоціації (European Business Association, EBA),

"Проблема нестачі автодозволів турбує бізнес протягом останніх років, проте якщо раніше кількості виданих дозволів вистачало на 9-10 місяців, то наразі деякі види було вичерпано практично за півроку. Відповідно, компанії стикаються з серйозною нестачею авторизованого транспорту для здійснення зовнішньоторговельних операцій з країнами Євросоюзу. Через проблему з дозволами існує загроза затримок у постачанні товарів в країни ЄС, а також можливі перебої з імпортом сировини та готової продукції з Європи", - заявили в EBA.

Відео дня

В асоціації додали, що порушення термінів доставки вантажів негативно впливають на відносини українських підприємців з європейськими партнерами та на бізнес-імідж України.

В EBA відзначили, що необхідно збільшити кількість дозволів між польською та українською сторонами. Асоціація звернулася до президента України Володимира Зеленського з проханням підняти питання збільшення квоти автодозволів під час зустрічі з президентом Польщі та сприяти вирішенню даної проблеми.

Показати ще новини
Радіо NV
X