Більшість українців не вірить у відновлення економічного зростання цього року - опитування

1 коментувати
Порівняно із травнем в Україні стало більше

Порівняно із травнем в Україні стало більше "поміркованих песимістів"

Лише 6,9% опитаних українців вважають, що у 2015 році економічна криза закінчиться і почнеться економічне зростання. Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова

23,1% опитаних вважають, що криза перестане поглиблюватися, але економіка до кінця року буде у стані застою, 33,8% – що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде, 23,1% – що відбудеться колапс економіки.

Дослідники зазначають, що порівняно із травнем частка тих, хто вважає, що в 2015 році почнеться економічне зростання, стала меншою від 10,4% до 6,9%.

Водночас меншою стала і частка крайніх песимістів, тобто тих, хто дотримується думки, що відбудеться колапс економіки. Їх частка знизилася з 26,1% до 23,1%.

Зате більше стало "поміркованих песимістів" - тих, хто вважає, що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде – їхня кількість зросла від 27,1% до 33,8%.

Раніше повідомлялося, що українці низько оцінили інтенсивність реалізації реформ у країні.


Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 19 вересня 2015 року. Було опитано 2008  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування  проводилося у рамках моніторингу  ставлення громадян до реформ в Україні.  Дослідження проведене за підтримки Уряду Швеції.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: