Більш ніж тисяча українських мільйонерів задекларували свої доходи

28 березня 2018, 13:00
288
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Більш ніж тисяча українських мільйонерів задекларували свої доходи - фото

Свої доходи задекларували 130 тис. українців

З початку деклараційної кампанії і станом на 21 березня 2018 року 1061 українських мільйонерів задекларували свої доходи.

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

"Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких громадян зросла більш ніж на 50%. Найбільша кількість громадян, які задекларували понадмільйонні доходи, обліковується у Києві – 409 осіб, або майже 40% від загальної кількості", - уточнили в відомстві.

Найбільші суми податкових зобов’язань, визначених за даними декларацій самостійно до сплати в сумі, що перевищує 8 млн грн, задекларовано двома громадянами, мешканцями Харківської області.

Всього ж громадяни України подали понад 130 тис. податкових декларацій (+2% до аналогічного періоду минулого року) про майновий стан і доходи на суму 12,3 млрд грн. Це на 1,8 млрд грн, або на 13% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більшість громадян декларували отриманий дохід у вигляді заробітної плати, загальна сума якого сягнула майже 4,1 млрд грн. Доходи від успадкованого або отриманого у подарунок майна становлять 2,1 млрд грн, від продажу рухомого або нерухомого майна – 1,1 млрд грн, при отриманні інших доходів – 2,1 млрд грн та при отриманні іноземних доходів – 400,6 млн грн.

Задекларовано до сплати 324,2 млн грн, що на 29,9 млн грн, або на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить – 50,2 млн грн.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Фінанси

21 травня, 18:35

thumb img
Коломойський остаточно програв суди Нацбанку по заставному майну на 2,6 млрд грн
Рітейл/Нерухомість

Сьогодні, 09:10

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua