Більше половини українських компаній, в яких йшли перевірки, порушили податкове законодавство - ГФС

28 вересня 2015, 14:04
За період з січня по серпень поточного року Державна фіскальна служба виявила порушення податкового законодавства у 57% українських компаній

"Їм донараховано до сплати в бюджет понад 490 млн грн податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій", – наголошується в прес-релізі відомства.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, ГФС також виявила понад 61 тис. найманих працівників, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями.

Відео дня

"Вони вже сплатили до бюджету близько 11 млн грн податку на доходи фізичних осіб і понад 24 млн грн єдиного внеску", – йдеться в документі.

ГФС зазначає, що в результаті перевірок більше 24 тис. незареєстрованих фізичних осіб-підприємців отримали державну реєстрацію своєї діяльності, що дало понад 10 млн грн додаткових податкових платежів для бюджету.

Крім того, за рахунок спільних заходів ГФС і органів місцевої влади, 12,6 тис. суб'єктів господарської діяльності збільшили виплати заробітних плат своїм працівникам, внаслідок чого до бюджету надійшло 18,4 млн грн.

Раніше повідомлялося, що в рамках реформи податкової служби, Державна фіскальна служба (ГФС) має намір скоротити кількість податкових інспекцій з 311 до 161.

Показати ще новини
Радіо НВ
X