Білорусь заборонила імпорт птиці з України і ще кількох країн

11 січня 2017, 11:45
Білорусь заборонила ввезення птиці з окремих регіонів України, Росії, Данії та Франції через зареєстровані там випадки захворювання птахів високопатогенним грипом

Як йдеться в повідомленні на сайті департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, обмеження на ввезення стосуються Одеської та Чернівецької областей України, Ростовської області Росії, регіонів Окситанія і Нова Аквітанія Франції, а також регіонів Данії - Зеландія, Північна Ютландія, Південна Данія, Столичний регіон і Центральна Ютландія.

Відео дня

Міжнародне епізоотичне бюро зареєструвала на території цих регіонів випадки захворювання птахів високопатогенним грипом.

Заборона поширюється на ввезення в республіку з цих регіонів живої птиці, інкубаційного яйця, диких, зоопаркових та циркових сприйнятливих тварин, м'яса птиці, яєчного порошку, меланжу, альбуміну та інших харчових продуктів переробки курячого яйця, пуху і пера. Заборона також поширюється на корми і кормові добавки з птиці, мисливські трофеї, а також вживане обладнання для перевезення птахівничої продукції, змісту, забою і розбирання птиці.

Раніше повідомлялося, що ще одна країна заборонила ввезення української свинини.

Показати ще новини
Радіо НВ
X