Білорусь відмовилася від української свинини і кормів для тварин

1 вересня 2016, 17:11
З 1 вересня Білорусь ввела тимчасове обмеження на ввезення свинини з Волинської та Вінницької областей України через африканську чуму свиней (АЧС)

Про це повідомляє департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі, передає belta.by.

"За останніми даними Міжнародного епізоотичного бюро, на території Волинської та Вінницької областей України зареєстровані нові випадки захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней. У зв'язку з цим департамент ветеринарного і продовольчого нагляду вводить тимчасові обмеження на ввезення з зазначених територій живих свиней, свинини і продуктів її переробки", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того обмеження поширюються на готові корми для кішок і собак, які не пройшли термічну обробку, виготовлені з сировини, що відбувається у Волинській та Вінницькій областях України.

"Також скасовуються всі раніше видані дозволи на ввезення даних товарів у Білорусь із зазначених областей України", – наголошується в повідомленні.

При цьому будуть прийняті додаткові заходи контролю щодо забезпечення біологічного захисту великих свинарських комплексів, свинарських ферм та господарств усіх форм власності.

Нагадаємо, що з початку року експорт свинини скоротилося у 25 разів – до 1 тис. т проти 36 тис. тонн в минулому році.

Показати ще новини
Радіо NV
X