Знецінити зброю Кремля. Як Україні знайти асиметричну відповідь Північному потоку-2 — інтерв'ю з радником Держдепу Амосом Хохштейном

18 вересня 2021, 09:09
НВ Преміум

Як Україні протистояти новому російському газогону, що може віднайти Київ у водневій енергетиці та чому треба забути про вугілля — про це журналу НВ розповів Амос Хохштейн, старший радник з енергетичної безпеки в американському Держдепі.

Д освідчений американський дипломат, учасник команди президента США Джо Байдена з тих часів, коли останній ще був віцепрезидентом, спецпосланець США з міжнародної енергетичної політики, ексчлен наглядової ради НАК Нафтогаз України — так коротко можна описати минуле Амоса Хохштейна. Зараз же він обіймає посаду старшого радника з енергетичної безпеки у Держдепі, куди його запросив державний секретар Ентоні Блінкен.

Відео дня

До Києва дипломат приїхав, щоб узяти участь у конференції YES, що її проводить Фонд Віктора Пінчука.

З НВ Хохштейн зустрівся у Мистецькому арсеналі теплим вересневим ранком, аби поговорити про три енергоносії — вугілля, газ та водень.

— Цими днями вже маємо новину, що російський Північний потік — 2 (ПП-2) добудовано. Якими мають бути реакція та стратегія США, ЄС на цей факт і на майбутнє газогону?

Показати ще новини
Радіо НВ
X