Рада ухвалила закон, необхідний для роботи Бюро економічної безпеки

17 листопада 2021, 16:06

Верховна Рада визначила підстави роботи Бюро економічної безпеки. У першому читанні законопроєкт було ухвалено ще 3 лютого.

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №3959-1 з поправками до адміністративного та кримінального законодавства щодо Бюро економічної безпеки, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Документ передбачає підслідність БЕБ щодо шахрайства з ПДВ, якщо предметом правопорушення є бюджетне відшкодування зазначеного податку.

Законопроект встановлює законодавчу основу для реалізації ВЕБ своїх повноважень, покладає на нього завдання — запобігання, виявлення, припинення та розслідування економічних кримінальних правопорушень.

До другого читання до законопроекту внесли 238 поправок, з яких комітет врахував 130. За ухвалення законопроекту проголосували 296 народних депутатів.

Нагадаємо, що ще у лютому цього року Європейська бізнес асоціація закликала відкликати законопроект №3959-1 про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства про відповідальність за шахрайство з ПДВ.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X