Bank of America знайшов позитив у обвалі цін на нафту

1 лютого 2016, 10:13
Аналітики Банку Америки прогнозують втрати нафтової галузі від падіння цін у розмірі $ 3 трлн. Ці гроші поступово перетікатимуть від виробників чорного золота до споживачів по всьому світу

Як передає Bloomberg, це стане одним із найбільших переміщень капіталу у світовій історії.

Аналітики вже зафіксували позитивний вплив падіння цін на нафту на попит. На їхню думку, якщо ціни не підвищаться, позитивний ефект буде ще сильнішим.

Відео дня

"Якщо ціни на нафту у середньому складатимуть $40 в наступні п'ять років, споживання зросте на 1,5 млн барелів на добу, що на 0,3 млн більше, ніж у нашому базовому сценарії. При $ 20 за барель споживання буде зростати в середньому на 1,7 млн барелів на добу, що на 0,5 млн барелів більше, ніж при базовому сценарії", - пояснюють у банку Америки.

При цьому експерти відзначають у зв'язку з цим великий потенціал зростання ринків, що розвиваються.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ринок "чорного золота" продовжує лихоманити на тлі новин про введення від'ємної процентної ставки ЦБ Японії і можливих переговорів РФ і ОПЕК.

Зауважимо, у четвер, 28 січня, глава Міненерго Росії Олександр Новак повідомив, що Росія готова зустрітися з країнами ОПЕК та іншими виробниками щодо питання скорочення обсягів видобутку.

Однак в організації пізніше заявили агентству Bloomberg, що не мають планів щодо переговорів за участі Росії. Інший делегат розповів, що Саудівська Аравія на попередніх зустрічах не пропонувала знизити квоти на 5%, як раніше стверджував російський міністр енергетики Олександр Новак.

Показати ще новини
Радіо NV
X