Банк Михайлівський відновлює видачу виписок клієнтам

8 липня 2016, 20:02
Банк Михайлівський повідомляє про відновлення з 18 липня довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та рух коштів клієнтів

Про це повідомляється на сайті банку.

"Станом на 8 липня уповноваженою особою проведено значний перелік заходів з відновлення обліку по рахунках фізичних і юридичних осіб – клієнтів банку, правильності відображення інформації в автоматизованій банківській системі ПАТ Банк Михайлівський, зокрема щодо залишків за рахунками з обліку кредитних операцій, коштів до запитання та депозитів фізичних осіб", - йдеться в повідомленні.
Банк зазначає, що з 18 липня поточного року буде розпочато роботу з надання виписок клієнтам про стан заборгованості по кредитним продуктам ПАТ Банк Михайлівський станом на дату введення тимчасової адміністрації – 23 травня.

Повне відновлення достовірної інформації за рахунками клієнтів банку, і як наслідок – можливість надання довідок, виписок про стан рахунку, рух коштів в стандартному режимі планується з 25 липня 2016 року.
Нагадаємо, 22 червня ФГВФО повідомив, що обмежив надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та рух коштів клієнтів Банку Михайлівський.

Відео дня

Показати ще новини
Радіо NV
X