Банк Михайлівський відновлює видачу виписок клієнтам

0 коментувати
З 18 липня поточного року буде розпочато роботу з надання виписок клієнтам про стан заборгованості по кредитним продуктам
Фото: dt.ua

З 18 липня поточного року буде розпочато роботу з надання виписок клієнтам про стан заборгованості по кредитним продуктам

Банк Михайлівський повідомляє про відновлення з 18 липня довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та рух коштів клієнтів

Про це повідомляється на сайті банку.

"Станом на 8 липня уповноваженою особою проведено значний перелік заходів з відновлення обліку по рахунках фізичних і юридичних осіб – клієнтів банку, правильності відображення інформації в автоматизованій банківській системі ПАТ Банк Михайлівський, зокрема щодо залишків за рахунками з обліку кредитних операцій, коштів до запитання та депозитів фізичних осіб", - йдеться в повідомленні.
Банк зазначає, що з 18 липня поточного року буде розпочато роботу з надання виписок клієнтам про стан заборгованості по кредитним продуктам ПАТ Банк Михайлівський станом на дату введення тимчасової адміністрації – 23 травня.

Повне відновлення достовірної інформації за рахунками клієнтів банку, і як наслідок – можливість надання довідок, виписок про стан рахунку, рух коштів в стандартному режимі планується з 25 липня 2016 року.
Нагадаємо, 22 червня ФГВФО повідомив, що обмежив надання довідок, листів, повідомлень, виписок про стан рахунку та рух коштів клієнтів Банку Михайлівський.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: