Світові лідери з'їхалися на відкриття Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Фоторепортаж

20 січня 2016, 00:19
У вівторок, 19 січня, у швейцарському Давосі стартував щорічний Всесвітній економічний форум

За п’ять днів у рамках форуму планують провести понад 300 сесій. Для участі в заходах зі всього світу з'їхалися понад 2,5 тисяч лідерів, зокрема 50 глав держав і урядів, а також близько тисячі керівників багатонаціональних компаній, повідомляє кореспондент Укрінформ.

Відео дня

"Коли учасники форуму повернуться додому, я певен, всі вони будуть переконані у тому, що майбутнім нашого маленького глобального "села" можна управляти тільки завдяки взаємодії та співпраці", - заявив засновник Давоського економічного форуму Клаус Шваб.

Цього року форум проводять під гаслом "Оволодіння четвертою промисловою революцією".

Шваб презентував свою книжку "Четверта індустріальна революція", в якій розглянув проблеми сучасності, зокрема в аспектах автоматизації та комунікації.

"Автоматизація та комунікація призвели до всіх індустріальних революцій, але ніколи на такому високому рівні інтенсивності, як зараз. Ці дві сили матимуть дуже різні наслідки для націй, підприємств та окремих осіб. Той, хто готовий прийняти практику економічної гнучкості, буде в кращому становищі, щоб справитися з цим динамічним майбутнім", - пояснив ідею тематики проведення форуму Аксель Вебер, голова ради директорів найбільшого швейцарського фінансового холдингу UBS.

52536930
52536930 Фото:

Як повідомляє Deutsche Welle, напередодні відкриття форуму в Давосі американського актора Леонардо Ді Капріо нагородили премією Сrystal Award за його внесок у захист довкілля. Зазначається, що в 1998 році актор створив фонд Leonardo DiCaprio Foundation та виділив понад 30 мільйонів доларів на розвиток 70 інноваційних проектів у сфері захисту довкілля у 40 країнах. Також у Давосі нагородили китайську акторку Яо Чен, дансько-ісландського художника Олафура Еліассона, а також американського музичного продюсера will.i.am.

Цього року форум у Давосі триватиме до 22 січня.

Нагадаємо, з 20 по 22 січня президент України Петро Порошенко відвідає з робочим візитом Швейцарію, де завітає на Всесвітній економічний форум у Давосі.

Показати ще новини
Радіо NV
X