Багато слів, та мало діла. Західні банки прокоментували домовленість Росії та країн ОПЕК

17 лютого 2016, 09:07
Інвесткомпанії та банки Goldman Sachs, Deutsche Bank та банк Barclays в один голос говорять, що домовленість між РФ і ОПЕК про заморожування рівня видобутку не матиме значного впливу на нафтовий ринок

Агентство Reuters зібрало коментарі аналітиків західних банків про перспективи впливу досягнутих домовленостей на ринок "чорного золота" та ціни на сировину.

У Goldman Sachs припускають, що угода між Росією і країнами ОПЕК не матиме значного впливу на нафтовий ринок. "Деталі цієї угоди передбачають, що таке заморожування не матиме великого впливу на ринок нафти, поки залишається невпевненість, яка може матеріалізуватися", - прокоментували домовленість аналітики компанії.

Відео дня

У Deutsche Bank також переконані, що заморожування рівня видобутку мало вплине на ринок. "Розмови не просто перейшли від теми скорочення видобутку до лише заморожування, та ще й сама пропозиція надійшла від виробників нафти, які й без того не збиралися нарощувати обсяги видобутку (Венесуела, Росія, Саудівська Аравії і Катар)", - наводить агенство заяву представників банку.

Банк Barclays, своєю чергою, не бачить можливості для суттєвого зростання цін на нафту. "ОПЕК знову зіштовхується з дилемою між вищими цінами на нафту і часткою ринку, досягти обох цілей одночасно вона не може", - йдеться в коментарі Barclays.

Нагадаємо, учора Росія та країни ОПЕК все ж таки домовилися про заморожування рівня видобутку нафти на січневих показниках. Це мало б примусити "чорне золото" підвищуватися у ціні. Проте сталося не так, як гадалося. Нафта на світовому ринку продовжує дешевшати. Про це свідчать останні дані.

Показати ще новини
Радіо NV
X