Кабмін призначив ще двох членів гральної комісії

18 листопада 2020, 15:30

Кабінет Міністрів призначив Олексія Ботезата і Христину Дутку-Гефко членами Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомив в Telegram нардеп від Євросолідарності Олексій Гончаренко.

Згідно з деклараціями Ботезата, з липня 2020 року він очолював Головне управління Держгеокадастру в Києві, а до цього працював головою юруправління апарату Одеської ОДА.

Відео дня

Христина Дутка-Гефко станом на 2019 рік працювала в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області та в Управлінні справами апарату Верховної Ради України.

В кінці жовтня главою Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей був призначений ветеран АТО Іван Рудий. Уряд також затвердив членом регулятора Євгена Гетьмана, заступника директора державного спеціалізованого підприємства Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами. Минулого тижня Кабмін призначив членом Комісії Олену Водолажко, яка з березня минулого року працювала менеджером з правового забезпечення в ДТЕК олігарха Ріната Ахметова, а в 2008-2012 роках і 2015-2018 роках обіймала посаду директора юрдепартаменту ТРК Україна цього ж олігарха. Таким чином, регулятор зможе почати роботу  (новий орган стає повноважним після призначення чотирьох з семи членів).

Показати ще новини
Радіо НВ
X