Автопром наповнить ринок автомобілями-забруднювачами

18 січня 2016, 20:15

У грудні минулого року автовиробники випустили в півтора рази більше автомобілів, ніж в листопаді і в три з половиною рази більше, ніж роком раніше. Такий ентузіазм пояснюється тим, що з нового року вони будуть зобов'язані дотримуватися більш суворих екологічних стандартів.

Відео дня

За даними Асоціації Укравтопром, всього з конвеєрів українських підприємств в цьому грудні зійшло 1,81 тис. автомобілів і автобусів (на 55% більше, ніж у листопаді і на 259% більше порівняно з груднем 2014 року).

Директор департаменту маркетингу асоціації Укравтопром Георгій Овсянников пояснив, що зростання виробництва пояснюється бажанням компаній використати останню можливість зробити автомобілі з менш суворому стандарту Євро-4. У наступному році всі транспортні засоби, випущені в нашій країні повинні відповідати стандарту Євро-5. Собівартість автомобілів, що відповідають стандарту Євро-5, як правило, на $200-400 вище, каже Овсянніков.

Проте, голова асоціації імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що роздрібна вартість автомобілів, вироблених в 2016 році, не зміниться.

В корпорації Укравто уточнили, що про підвищення цін ще рано говорити. Варто дочекатися кінця продажів автомобілів 2015 року випуску. Курс валюти до того часу може позначитися на вартості нових машин.

Нагадаємо, що продажі легкових автомобілів за минулий рік в Україні впали в 2 рази.

Показати ще новини
Радіо NV
X