Автоматичний обмін фіскальної інформації запрацює в Україні з 2020 року - Мінфін

29 вересня 2017, 08:41
З 2020 року почнеться автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунках нерезидентів по міжнародним стандартом (Common Reporting Standard), який був розроблений Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і схвалений G20

Про це повідомила прес-служба Кабміну.

Перший обмін податковою інформацією відбудеться за результатами 2019 року.

"Така дата є цілком реалістичною. Ми розуміємо, що до того часу треба внести відповідні зміни в законодавство і забезпечити високі стандарти безпеки і конфіденційності отриманих даних", - зазначив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Відео дня

Україна приєднається до більш ніж 100 країн світу, які вводять новий стандарт з обміну інформацією для боротьби з ухиленням від сплати податків.

Представники ОЕСР позитивно сприйняли прагнення України приєднатися до автоматичного обміну інформацією починаючи з 2020 року і заявили про готовність активно співпрацювати з Україною для досягнення цих цілей.


Україна приєдналася до Глобального форуму по прозорості та обміну інформацією для податкових цілей в рамках ОЕСР в 2013 році і взяла на себе зобов'язання дотримуватися міжнародних стандартів прозорості.

Показати ще новини
Радіо NV
X