Австрійський суд відмовив в арешті Фірташа за запитом Іспанії

23 лютого 2017, 16:56
Віденський суд (Австрія) відмовився задовольнити запит прокуратури Відня про арешт бізнесмена Дмитра Фірташа за екстрадиційним ордером Іспанії

Про це Українським новинам повідомило джерело, знайоме з ходом процесу.

"Суд Відня відмовив прокуратурі", - сказало джерело.

Він не повідомив інших подробиць.

Нагадаємо, 21 лютого колегія суддів Вищого земельного суду Відня задовольнила апеляцію прокуратури Австрії на рішення суду першої інстанції про відмову в екстрадиції Фірташа в США за запитом американської влади.

Відео дня

У той же день підприємець був затриманий. За інформацією австрійської прокуратури, затримання не пов'язано з рішенням суду і здійснюється на підставі ордера, виданого Іспанією, де олігарха звинувачують у відмиванні грошей.


Український олігарх, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ, був затриманий поліцейськими у Відні за запитом американського Федерального бюро розслідувань і поміщений в слідчий ізолятор 12 березня 2014 року.

У США Фірташу пред'явили звинувачення в передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Через день суд вирішив залишити його під арештом з можливістю звільнення під заставу в €125 млн. Сума була визначена, виходячи з фінансового стану олігарха і тяжкості інкримінованих йому злочинів. 21 березня Фірташа випустили під домашній арешт, де він очікував на рішення суду з приводу екстрадиції в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X