Побоювання промайнули. Авіаперевезення зростають завдяки стабілізації економіки

12 квітня 2016, 13:48
Українські авіакомпанії за перший квартал 2016 року перевезли майже 1,3 млн пасажирів, це на 13% більше, ніж за аналогічний період минулого року, йдеться в повідомленні Державіаслужби

За словами екс-заступника міністра інфраструктури Олександра Кави, в першу чергу, зростання пасажиропотоку пов'язаний з розвитком транзитних перевезень. Ключову роль тут зіграла компанія МАУ, що значно наростила транзит через аеропорт Бориспіль.

Відео дня

Партнер юридичної фірми Анте Андрій Гук пояснює зростання тим, що люди поступово справляються зі страхами минулого року, пов'язаними з кризою і війною. "Зараз ситуація більш стабільна і більш передбачувана", - говорить Гук.

За цей же період міжнародні перевезення зросли майже на 9% і склали 1,1 млн осіб. Через українські аеропорти пасажиропотік збільшився на 9%, до 2,2 млн осіб. Міжнародні перевезення зросли на 5,6% і склали майже 1,9 млн осіб.

Обсяг авіаперевезень буде рости далі. Але, за словами Кави, за підсумками року складе близько 5%. Тут відіграє роль те, що база порівняння у другій половині року буде не такою низькою, як зараз.

Гук додає, що в цьому році багато перевізники почнуть нові чартерні програми. Так що зростання може виявитися вище, ніж здається зараз.

Нагадаємо, в кінці березня 2016 року Італія зняла всі обмеження і відкрила небо українським літакам.

Показати ще новини
Радіо НВ
X