Аваков озвучив розмір зарплатні очільника Нацполіції

28 листопада 2015, 15:53
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що в 2016 році заробітна плата голови Національної поліції складе 97 тисяч гривень

Як повідомляє ЛІГА.net, такі цифри він озвучив у суботу, 28 листопада, в ході відвідин тренувальної бази полку Азов.

"Я заклав у проект бюджету на наступний рік заробітну плату пересічного поліцейського 6 100 гривень. Зарплата голови Національної поліції - 97 тисяч гривень. Ось вам дві різниці", - заявив міністр.

Відео дня

За словами міністра, після затвердження проекту держбюджету на 2016 рік, таблиці з розмірами зарплат поліцейських будуть оприлюднені.

"Є поняття окладу, надбавки... Це все складно. І тим не менше 8-10 тисяч гривень зарплати новим патрульним поліцейським все одно залишаються по всій країні", - додав Аваков.

Нагадаємо, в день присяги поліцейських у Києві, 4 липня, Арсен Аваков заявив, що патрульні будуть отримувати зарплату у розмірі 8-10 тисяч гривень. Зарплата у підрозділі української поліції, яка змінить загони спецпризначення, буде в межах 15 тисяч гривень.

Раніше НВ повідомляло, що 4 листопада екс-міністр освіти і колишній ректор поліцейської академії у Грузії Хатія Деканоїдзе стала першим головою Національної поліції України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X