Аудитор із "великої четвірки" подав до суду на НБУ

26 січня 2018, 09:48

Аудиторська компанія ПрайсвотерхаусКуперс, яка є дочірним підрозділом міжнародної компанії PwC, подала у суд на Національний банк.

Про це свідчить зареєстрований Окружним адмінсудом Києва позов від 19 січня, передають Українські Новини.

Судове провадження за позовом PwC до Національного банку України було відкрито 23 січня. Зазначимо, що аудитор вимагає визнати незаконним і скасувати індивідуальний акт. Про який акт йдеться, не уточнюється.

Відео дня

PricewaterhouseCoopers (PwC) — міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту.Компанія існує більш ніж 160 років та входить до "великої четвірки" аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі базується в Лондоні.


Нагадаємо, що у січні поточного року Національний банк повідомив, що очікує від аудиторської компанії PwC закриття філії в Україні через порушення при оцінюванні активів Приватбанку.

20 липня 2017 року Національний банк виключив аудиторську компанію ПрайсвотерхаусКуперс з реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків.

Причиною стало підтвердження PwC недостовірної інформації про фінансово-господарську діяльность Приватбанку, зокрема розмір кредитного ризику і регулятивного капіталу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X