Орендні ставки на склади у Києві досягли історичного мінімуму

9 лютого 2016, 13:34
Минулого року ціна оренди на складські та логістичні приміщення в Києві та передмісті досягли рекордно низьких показників і опустилися до $ 2-2,5 за кв.м на місяць

Про це повідомляють експерти компанії DTZ.

Наприкінці 2015 року найвищі запитувані орендні ставки на найкращі складські та логістичні приміщення в Києві та передмісті перебували в діапазоні від $2,5 до $ 5 за кв.м на місяць, а для приміщень класу В вони становили близько $ 2-3 за кв.м на місяць.

Відео дня

Експерти допускають, що у першому півріччі 2016 року може продовжуватися ринковий тиск на ціни у бік зниження в доларовому еквіваленті.

При цьому активність компаній-орендарів залишається досить низькою і зберігається переважно за рахунок їх переїзду в інші об'єкти. У той же час, запитів на оренду приміщень від нових компаній практично немає.

"Мало хто зацікавлений в розширені орендованих приміщень", - констатує Федір Арбузов, керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості в компанії DTZ Україна.

DTZ - компанія заснована у Великобританії в 1784 році. В Україні працює з 1994 року і є однією з провідних консалтингових компаній у сфері нерухомості.

Показати ще новини
Радіо NV
X