ArcelorMittal Кривий Ріг за два роки хоче повністю позбутися газової залежності

12 жовтня 2016, 12:38
Меткомбінат ArcelorMittal Кривий Ріг планує відмовитися від споживання природного газу, замінивши його пиловугільній сумішшю за наступні два роки

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Сьогодні, 12 жовтня, Володимир Гройсман взяв участь у введенні в експлуатацію установки вдування пиловугільного палива в доменну піч №9 на металургійному комбінаті ArcelorMittal Кривий Ріг.

Відео дня

"Ми видуваємо зараз 40 тонн на годину, це в середньому 120 кг на тонну чавуну і нуль природного газу на тонну чавуну конкретно на цій доменній печі", - повідомили під час запуску установки представник компанії.

Вартість установки вдування пиловугільного палива в доменну піч №9 становить трохи більше $ 60 млн, а економія від її використання в пусконалагоджувальний період склала $ 15 млн. При цьому в компанії очікують в наступному році заощадити $ 30 млн.

"У нас ще буде другий етап, ця установка готує вугілля не тільки для дев'ятої доменної печі, ми будемо його транспортувати до першої доменної печі, там у нас ще три доменні печі працюють.Тобто ми плануємо за два роки наступних повністю позбутися від природного газу і будемо використовувати пиловугільне паливо ", - підкреслили в компанії.

Раніше повідомлялося, що китайці створили конкурента ArcelorMittal.

Показати ще новини
Радіо NV
X