Антонов закупив авіоніку для нових Ан-132 у американців

1 квітня 2016, 13:32
Український виробник літаків, підприємство Антонов, підписало контракт з американською компанією Honeywell International Inc. на поставку бортової електроніки для першого екземпляра літака Ан-132D за 17,7 млн дол

Про це повідомляється на сайті Державні закупівлі.

Згідно з опублікованою інформацією, предметом контракту є установка на літак системи авіоніки Primus Epic 2.0. Термін виконання контракту - до 20 жовтня 2017 року.

Відео дня

Як повідомлялося, в травні 2015 року ДП Антонов підписало з саудівської компанією Taqnia договір про розробку і виробництво, легкого транспортного літака Ан-132.

Легкий багатоцільовий турбогвинтовий транспортний Ан-132 призначений для перевезення широкого асортименту вантажів масою до 9,2 тонн на ближньо - і середньомагістральних маршрутах. Він також може виконувати повітряне десантування вантажів на парашутних платформах і парашутистів, використовуватися в надзвичайних ситуаціях для транспортування хворих і поранених. Ан−132 буде мати двомісну "скляну" кабіну пілотів, а також бортові системи і обладнання, що відповідають сучасним стандартам. Вбудований комплекс навантаження/розвантаження і застосування допоміжної силової установки забезпечать його автономну експлуатацію при базуванні на погано підготовлених аеродромах.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X