Антикорупціонери вимагають вигнати Насірова із його кабінету

11 серпня 2017, 15:15
Міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна звернулася до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) із закликом усунути Романа Насірова з посади

Також антикорупціонери вимагають заборонити колишньому очільнику Державної фіскальної служби (ДФС) користуватися робочим кабінетом.

Про це йдеться в офіційній заяві Transparency International Україна на сайті організації.

Відео дня

Екс-голові ДФС Насірову оголосили про підозру у вчиненні корупційних злочинів, які призвели до завдання збитків державі на суму майже 2 млрд грн. Він був відсторонений від виконання повноважень на час проведення розслідування розпорядженням Кабінету міністрів України 3 березня 2017.

Однак, за даними ЗМІ, з 4 серпня 2017 підозрюваний Насіров перебував у своєму робочому кабінеті. "Таким чином очевидно, що заходи Кабінету міністрів України є неефективними", - підкреслюють у прес-службі Transparency International.

Враховуючи, що перебування підозрюваного на посаді сприяло вчиненню кримінального правопорушення, на думку організації, є підстави очікувати, що продовжуючи користуватися службовим кабінетом та повноваженнями, Насіров має можливість знищити чи підробити докази та документи або вплинути на свідків та інших учасників кримінального провадження.

"Тому ТІ Україна закликає САП звернутися до слідчого судді із клопотанням про відсторонення Романа Насірова від посади, а також заборонити йому перебувати у службовому кабінеті, знайомитись зі службовими документами та давати будь-які розпорядження підлеглим", - зазначають в Transparency International.

27 липня поточного року детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) повідомили про завершення розслідування справи Насірова.

"Вчора йому було оголошено про підозру, і тому справа ця найближчим часом буде завершена. Йому вже оголосили остаточну підозру", - зазначив директор НАБУ Артем Ситник. За його словами, вже у серпні справу мають передати до суду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X