Аналітики Standard Chartered дали найбільш песимістичні прогнози щодо цін на нафту

12 січня 2016, 14:10
Аналітики британського банку Standard Chartered прогнозують, що ціна на нафту може впасти до $10 за барель

Цього тижня свої прогнози щодо цін на нафту в 2016 році погіршили експерти з банків Barclays, Macquarie Bank of America Merrill Lynch, Standard Chartered and Societe Generale, передає Reuters.

Втім, найбільш песимістичні очікування в аналітиків Standard Chartered.

Відео дня

"Ми вважаємо, що ціни можуть опуститися до $10 за барель, перш ніж більшість з фінансових менеджерів на ринку визнають, що все зайшло занадто далеко", - заявили представники цього банку.

Водночас Barclays знизив свій прогноз на середню ціну на нафту в 2016 році на Brent і WTI до $37. Погіршення прогнозів пов'язане з уповільненням економічного зростання в Китаї і перевиробництвом нафти. За словами аналітика Wood MacKenzie Крейга Макмахона, перевиробництво на нафтовому ринку зараз становить близько 1,5 млн барелів на день, повідомляє РБК.

Ціна на нафта продовжує знижуватися, пробивши у вівторок, 12 січня, чергові 12-річні мінімуми, на тлі побоювань з приводу попиту на сировину з боку Китаю. Контракти на нафту WTI з постачанням в лютому на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) впали о 6.45 по Києву на 1,45% - до $30,95 за барель. Ціна лютневих ф'ючерсів на нафту Brent опустилася на лондонській біржі ICE Futures на 1,4% - до $31,10 за барель.

Раніше аналітики американського банку Morgan Stanley заявили, що ціна бареля нафти Brent може знизитися до $20-25 через зміцнення долара.

Показати ще новини
Радіо NV
X