Аналітики Atlant Finance спрогнозували курс долара до 25 березня

18 березня 2016, 11:40
Проблеми відкладеного попиту, посівна кампанія, політична нестабільність продовжать тиснути на валютний ринок, гривня може знецінитися наступного тижня

Як повідомили аналітики Atlant Finance, є і позитивні новини для гривні.

Зокрема, поступовий ввіз валюти від експортерів для забезпечення гривневих бюджетних платежів зміцнили національну валюту останнім часом.

Відео дня

Сьогодні об'єктивним курсом гривні має стати 25,0-26,0 грн. за дол. з урахуванням політичного ризику 25,5-26,5 грн. за дол.

На наступному тижні (до 25.03 включно) гривню слід чекати в коридорі 26,0-27,0 грн. за дол. на міжбанку і 26,5-27,5 на готівковому ринку.

Зауважимо, Кабмін посилив правила обміну валют в обмінниках. Уряд запровадив вимоги щодо обліку операцій з купівлі-продажу валюти, які здійснюються не в касах уповноважених банків

Нагадаємо, НБУ продовжив валютні обмеження. Тривають норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, а також вимога проводити розрахунки за експортно-імпортними операціями в 90 днів. Крім того, регулятор підвищив ліміт на продаж валюти та банківських металів з 3 тис. грн. до 6 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X