Аналітики Atlant Finance дали прогноз курсу долара

4 березня 2016, 15:11
Наступного тижня на гривню вчергове збільшать тиск проблеми відкладеного попиту та політична нестабільність, курс може зрости

Як повідомили аналітики Atlant Finance, проблема відкладеного попиту і політична нестабільність все ще серед основних загроз для стабільності української валюти.

Сьогодні об'єктивним курсом гривні, за їхніми розрахунками, повинен стати діапазон 24,5-25,5 грн. за дол. з урахуванням політичного ризику 25-26 грн. за дол.

Відео дня

Наступного тижня гривню слід очікувати в коридорі 26,0-27,0 грн. за дол. на міжбанку і 26,5-27,5 на готівковому ринку.

Експерти також відзначають, що, окрім проблем відкладеного попиту та зменшення валютної пропозиції, додатковим ризиком тиску на гривні стає зростання інфляції в межах 12% за рік. Це відбудеться за рахунок значного підвищення цін на електроенергію та деякі види алкоголю

Нагадаємо, НБУ продовжив валютні обмеження. Продовжуються норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, а також вимога проводити розрахунки за експортно-імпортними операціями за 90 днів. Крім того регулятор підвищив ліміт на продаж валюти та банківських металів з 3 тис. грн. до 6 тис. грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X