Аналітики Atlant Finance дали прогноз курсу долара

26 лютого 2016, 10:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Проблеми відкладеного попиту та політична нестабільність, а також високий попит на валюту на тлі зменшення пропозиції призводить до перекосів, і гривня продовжує здавати позиції

Міжбанківський валютний тиждень, на думку Atlant Finance, минув досить активно, з явним перевищенням попиту над пропозицією. Зростання попиту на валюту з боку імпортерів зберігається, незважаючи на те, що НБУ продовжує зрізати заявки.

Відео дня

Сьогодні об'єктивним курсом гривні, за розрахунками компанії, повинен стати діапазон 24,5-25,5 грн. за дол. з урахуванням політичного ризику 25-26 грн. за дол.

Наступний тиждень не повинна принести істотних змін, незважаючи на значну неоціненність гривні варто очікувати гривню в коридорі 26,5-27,5 грн. за дол. на міжбанку та 27,0-28,0 на готівковому ринку.

Нагадаємо, поряд з нестабільною ситуацією в економічному секторі в Україні назріває гостра політична криза, пов'язана з відсутністю належної боротьби з корупцією. Вона суттєво впливає на шанси країни на подальшу підтримку та співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X