АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни

5 січня 2017, 08:36
Торгова компанія Tedis Ukraine (раніше - Мегаполіс-Україна), найбільший тютюновий дистриб'ютор в Україні, повинна в двомісячний термін від 16 грудня відкоригувати ціни з урахуванням законодавства про захист економічної конкуренції

Про це йдеться у відповідному рішенні АМКУ від 16 грудня №551-р, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тедіс Україна повинна в в двомісячний термін з дати отримання рішення усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Йдеться про зниження цін, це б сприяло, на думку АМКУ, існуванню на ринку здорової конкуренції.

Відео дня

Згідно з документом, компанія також повинна розробити і застосовувати прозорий і економічно обґрунтований механізм ціноутворення при здійсненні дистрибуції і реалізації сигарет, який повинен базуватися на аналізі співвідношення прибутковості і витрат по кожному напрямку діяльності, виділяючи, зокрема, реалізацію кінцевим споживачам і реалізацію на умовах самостійного вивозу.

Компанія також зобов'язана щомісяця протягом трьох років з дати отримання рішення надсилати на електронну адресу АМКУ інформацію про 10 найбільших за обсягами реалізації артикулах, цінах закупівлі і реалізації сигарет, встановлених у власній роздрібній мережі, а також для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами.

Раніше повідомлялося, що АМКУ наклав штраф на Сімферопольський вино-коньячний завод через етикетку

Показати ще новини
Радіо НВ
X