АМКУ відкрив справу проти Укрзалізниці

15 листопада 2016, 08:28
Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи про можливе порушення законодавства  щодо захисту економічної конкуренції Укрзалізницею

Про це повідомила державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська на своїй сторінці в Facebook, пише ЦТС.

Відомо, що Укрзалізницю підозрюють у зловживанні монопольним становищем на ринку запірно-пломбувальних пристроїв (ЗПП) і встановленні неконкурентних умов продажу цих пристроїв.

Відео дня

Так, усі вантажі, що перевозяться "Укрзалізницею", повинні бути опломбовані встановленими видами ЗПУ (для недопущення несанкціонованого відкриття дверей вагонів). Виробник цих ЗПУ лише один - УЗ Вінницятрансприлад.

"ЗПУ доставляються в пункти реалізації, де їх уже купують вантажовідправники. Щоб стати пунктом реалізації, потрібно отримати дозвіл УЗ на укладення договору співпраці і надалі укласти такий договір з Вінницятрансприлад, - написала Загребельська.

Заявник, його назва невідома, з 2003 року мав дозвіл на відкриття пункту реалізації ЗПП, однак у зв'язку зі змінами в порядку реалізації і реорганізацією залізничної галузі він звернувся в Укрзалізницю про укладення нового договору, але йому було відмовлено.

Раніше повідомлялося, що АМКУ оштрафував одразу 7 великих АЗС за змову

Показати ще новини
Радіо NV
X