АМКУ розслідує подорожчання газу на українських заправках

13 липня 2016, 14:01
Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав дослідження з метою перевірки причин збільшення роздрібних цін на скраплений газ, який використовується в якості моторного пального

За останній місяць ціни зросли у всіх регіонах України в середньому на 15%, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу комітету.

"У разі виявлення в діях учасників ринку антиконкурентних узгоджених дій або зловживань монопольним (домінуючим) становищем до порушників будуть застосовані передбачені законодавством санкції", - відзначають в комітеті.

Відео дня

В АМКУ додали, що найбільш стрімко роздрібні ціни почали рости з початку липня 2016 року.

"Тільки за одну добу (з 11 по 12 липня 2016 року) в мережах АЗС (АГЗС) окремих операторів ринку 1 літр зазначеного повного подорожчав майже на 1 гривню", - підкреслили в АМКУ.

Ймовірним порушникам загрожує накладення штрафу в розмірі до 10% доходу компанії за рік, що передує року накладення штрафу, нагадує антимонопольне відомство.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет дозволив підприємству з іноземними інвестиціями Амік Україна, який управляє мережею автозаправних станцій AMIC, придбати понад 50% акцій компаній Лукойл Авіейшн Україна і Лук Авіа Ойл.

Показати ще новини
Радіо NV
X